فهرست

فهرست

ثبت نام كارشناسي-ورودي جديد

دانشگاه هنر و اندیشه اسلامی تنها دانشگاه تخصصی هنر در سطح استان قم

ضمن عرض خيرمقدم به دانشجويان ورودی جديد، به اطلاع می‌رساند، ثبت نام از پذيرفته شدگان صرفا به صورت اينترنتی و غیر حضوری انجام می‌گيرد. لذا خواهشمند است اکیدا از مراجعه حضوری به دانشگاه خودداری فرمایید. پذيرفته‌شدگان لازم است اسکن مدارک زیر را در زمان ثبت نام اينترنتی به همراه داشته باشند. بعداز تکمیل اطلاعات در سامانه پذیرش دانشجویان جدید و پرداخت شهریه ثابت 720 هزارتومان، کارشناس رشته مدارک شما را بررسی و سپس تایید می‌نماید در انتها انتخاب واحد ترم اول توسط واحد آموزش انجام مي‌شود و به همراه راهنماي نحوه شركت در كلاس‌هاي مجازي به شما اطلاع رساني خواهد شد.

  ثبت نام: به صورت غیرحضوری از روز شنبه ۲ مهرماه تا ۷ مهرماه ۱۴۰۱

  شروع کلاس‌ها:  از روز 7 اسفندماه ۱۴۰۰ می‌باشد  

تصوير مدارك مورد نياز:

تصوير شخص

تصوير کارت ملي ( پشت و رو )

تصوير رسيد تاييديه تحصيلي

کد پيگيري درخواست تاييديه تحصيلي ديپلم و پيش دانشگاهي(مراجعه به سامانه تاييديه مدارک تحصيلي به نشاني emt.medu.ir)جهت مشاهده راهنماي درج تاييديه تحصيلياينجا کليک کنيد.

 

پس از ثبت اطلاعات در سامانه فوق،کد پيگيري به تلفن همراه شما ارسال مي شودکه بايد آن را در سامانه ثبت نام دانشگاه هنر و انديشه کپي کنيد.

 

تذکر مهم:استعلام مدرک تحصيلي مهم ترين مرحله جهت تکميل مدارک مي باشد؛ لطفا به راهنماي تصويري فوق توجه نموده و نسبت انجام آن دقت فرمائيد.

 

تصويراصل گواهينامه پايان دوره متوسطه

تصويرمدرک تعيين وضعيت نظام وظيفه (آقايان)

(قابل توجه دانشجويان (آقايان)

شما مي توانيد يکي از مدارک مذکور را در بخش اسکن نظام وظيفه بارگذاري کنيد:

الف) مدرک نظام وظيفه (معافيت يا کارت پايان خدمت)

ب) متقاضيان مشمول نظام وظيفه مي توانند جهت تکميل پرونده نسبت به اخذ معافيت تحصيلي از مراکز پليس +10 اقدام نمايند.

سعي كنيد به دليل تماس بسيار زياد و احتمالا افت كيفيت در پاسخگويي هر سوال داريد از طريق پيام رسان ایتا از ما بپرسيد تا كارشناسان ما در اسرع وقت پاسخي مناسب و با كيفيت به شما ارائه كنند. شماره پیام رسان ایتا: 09031967692

چنانچه از طريق ایتا پاسخ خود را دريافت نكرديد مي‌توانيد جهت تماس تلفني با كارشناس آموزش با شماره 02591010926 تماس بگيريد

مجموع كل شهريه هر ترم (ثابت و متغيير) حدودا 4 ميليون تومان است. دانشجو در ابتداي ترم مي‌تواند با پرداخت شهريه ثابت انتخاب واحد و در كلاس ها شركت كند. قبل از شروع آزمون‌ها مي‌تواند تسويه ترم را انجام دهد. مبلغ وام برای دانشجویان کارشناسی 3 میلیون تومان برای هر ترم است

بله، مطابق ماده 28 آیین نامه امکان معادل سازی وجود دارد.
برای این کار بعد از قبولی نهایی، ثبت نام و تشکیل پرونده می بایست در میز کار خود مسیر زیر را طی کرده و فرم را کامل و ارسال بفرمایید مکاتبات اداری =» فرم های درخواست =» درخواست معادل سازی برای معادل سازی باید اصل ریز نمرات تایید شده را به دانشگاه ارائه فرمایید.
در ادامه می‌توانید برخی از قوانین ناظر به معادل سازی را نیز ملاحظه بفرمایید:
ماده 28- معادل سازی و پذیرش واحد های درسی گذرانده شده دانشجو براساس دستورالعمل اجرایی مصوب شورای آموزشی دانشگاه امکان پذیر است.

موسسه آموزش عالي هنر و انديشه با مجوز از وزرات علوم، تحقيقات و فناوري تنها دانشگاه اختصاصي هنر در سطح استان قم است كه سال هاست اين دانشگاه به همراه مدرسه اسلامي هنر در سطح كل كشور و همچنين در سطح بين الملل با برگزاري كلاس هاي متنوع هنري (دانشگاهي و فوق برنامه) از سراسر جهان به صوت حضوري و مجازي داراي دانشجويان علاقمند به رشته هنر است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =