فهرست

فهرست

30درصد تخفیف ویژه ممتازین هر گروه

30درصد تخفیف شهریه، ویژۀ نفرات اول هر گروه آموزشی

 

به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزش عالی هنر و اندیشۀ اسلامی، با تصمیم کمیسیون آموزش، نفرات اول هر گروه آموزشی در هر ترم از 30درصد تخفیف شهریه برخوردار می‌شوند.

 

آقای علی حاتمی -مدیر اداره آموزش- با اعلام این خبر افزود؛ نحوۀ محاسبه و تخصیص هدیۀ ممتازین در قالب تخفیف شهریه به این صورت است که با پایان هر ترم و ثبت نمرات، نفرات برتر هر گروه آموزشی تعیین می‌گردند و پس از آن، 30درصد از شهریۀ همان ترم به عنوان تخفیف برای ایشان ثبت می‌شود.

وی افزود؛ تبغاً با توجه به تسویۀ شهریۀ هر ترم پیش از شروع امتحانات، با اعمال این هدیه، دانشجو به مبلغی معادل 30درصد شهریۀ ترم گذشتۀ خویش بستانکار می‌شود که این بستانکاری، با بخشی از شهریۀ ترم بعدی او تهاتر خواهد شد و در صورتی که دانشجو ترم آخر باشد، با ورود به روند تسویه و فارغ‌التحصیلی، مبلغ بستانکاری به حساب بانکی وی واریز خواهد شد.

حاتمی با تأکید بر اینکه هدیۀ ممتازین به نفرات اول هر گروه آموزشی تعلق خواهد گرفت افزود؛ هر گروه آموزشی در هر سال تحصیلی دو ورودی مهر و بهمن دارد و به طور کلی همیشه چند گروه ورودی از یک رشته به طور همزمان در حال تحصیل هستند. اما هدیۀ ویژۀ ممتازین، به نفرات اول هر گروه آموزشی به طور کلی و فارغ از تعداد ورودی‌ها تعلق می‌گیرد.

تخفیف شهریۀ دانشجویان ممتاز، طرحی تشویقی در راستای قدردانی از تلاش‌های دانشجویان فعال و تشویق آنان است که با پیشنهاد اداره آموزش از سوی کمیسیون آموزش مؤسسه آموزش عالی هنر و اندیشه اسلامی به تصویب رسید و در پایان هر ترم محاسبه خواهد شد.

3 دیدگاه دربارهٔ «30درصد تخفیف ویژه ممتازین هر گروه»

  1. منیره مهربان

    سلام اگر این شهریه برای نفرات اول تا سوم هر گروه در نظر گرفته میشد خیلی بهتر بود (شهریه نفراول مقداری کم شود و برای نفرات دوم و سوم هم تخفیفی در نظر گرفته شود)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =