فهرست

فهرست

اطلاعیه وام دانشجویان-همه چیز درمورد 2 وام دانشگاه هنر و وام صنوق رفاه

با توجه به توافق فی مابین موسسه آموزش هنر واندیشه اسلامی و بانک قرض الحسنه مهر ایران، مبنی بر تسهیل روند اخذ وام شهریه کلیه دانشجویان با کارت دانشجویی خود قادر خواهند بود بدون ارائه درخواست به دانشگاه، مستقیما به بانک مذکور مراجعه نموده و با توجه به شرایط و قوانین بانک، از تسهیلات قرض الحسنه موسوم به “کالا و خدمات ایرانی” به شرح زیر بهره مند گردند:

۱- با ارائه نامه دریافتی از واحد آموزش و مراجعه به بانک مهر-شعبه بلوار محمد امین-قم نسبت به افتتاح حسب و ارائه مدارک جهت اخذ وام اقدام نمایید

۲- میزان وام سقف 50 میلیون تومان و کارمزد 2 تا ۴ درصد

۳- رعایت شرایط و قوانین بانک الزامی می باشد.

۴- وام مذکور تنها جهت تسویه شهریه تحصیلی دانشجو می باشد و از این بابت وجهی به دانشجو پرداخت نمی گردد.

۵- بستانکاری احتمالی شهریه از هر ترم به ترم های پیش رو انتقال می یابد و در زمان قطع رابطه دانشجویی با دانشگاه تسویه حساب صورت می پذیرد.

۶- دانشجویان دانشگاه در سراسر ایران می توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران نسبت به تشکیل پرونده و انجام امور اداری مربوط به دریافت وام اقدام نمایند. (شعبه رابط دانشگاه: شعبه بلوار محمد امین-قم می باشد).

۸- نحوه و مدت باز پرداخت وام از 12 تا 18 ماه است که دانشجو می‌تواند در زمان درخواست وام یکی از دو پلن مذکور را انتخاب نماید.

دستورالعمل تسهیلات اجرایی بانک:

۱- افتتاح سپرده دانشجویان مقیم تهران از طریق سایت بانک (افتتاح حساب آنلاین) و مراجعه به شعبه انقلاب بانک جهت دریافت کارت بانکی

۲- افتتاح سپرده دانشجویان مقیم شهرستانها به یکی از شعب و دریافت کارت بانکی

۳- تشکیل پرونده تسهیلاتی:

به زودی اعلام می‌شود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − ده =