فهرست

فهرست

ضوابط و قوانین شرکت در امتحانات

باتوجه به نزدیک شدن ایام امتحانات ضروری است دانشجویان محترم ضمن حفظ آرامش خود، به منظور جلوگیری از بروز مشکل و بی‌نظمی، ضوابط و قوانین مهم شرکت در جلسۀ امتحان را (به شرح زیر) در نظر داشته باشند:

 

⚠️۱. همراه داشتن كارت ورود به جلسۀ آزمون (عکسدار و دارای مهر واحد امور شهریه) در كليۀ جلسات آزمون الزامي است. در صورت عدم ارائۀ كارت ورود به جلسه و یا ارایه کارت بدون عکس و مهر امور شهریه، از شركت دانشجو در آزمون ممانعت به عمل می‌آید.

⚠️۲.دانشجویان محترم باید قبل از ورود به‌ دانشگاه پرینت کارت ورود به جلسۀ آزمون خود را تهیه کرده و با مراجعه به واحد امور مالی (طبقه پنجم- آقای ابراهیمی) مهر تأیید امور شهریه را دریافت کنند.
👈واحد آموزش برای هیچ یک از دانشجویان محترم خدمات پرینت ارائه نخواهد کرد.
👈کارت ورود به جلسۀ آزمون بدون مهر واحد امور شهریه پذیرفته نخواهد بود.

⚠️۳. چنانچه در کارت ورود به جلسه مقابل یک واحد درس عنوان «غیبت کلاسی» درج شده بدین معنی است که شما اجازه حضور در آن امتحان را ندارید حتی درصورت حضور نمره صفر درج خواهد شد و نام شما در لیست صورتجلسه چاپ نخواهد شد. در این خصوص میتوانید راهنمایی لازم را از کارشناس آموزش دریافت نمایید.

 

✅۴. محل برگزاری امتحانات:

🔸ساختمان شماره۱-(هنرستان): مقطع دکتری
📍هنرستان، بلوار بسیج، بین کوچه ۲۰ و ۲۲

🔹ساختمان شماره۲-(کلهری): مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد.
📍خیابان شهید کلهری-کوچه بیست و سوم
🌐لینک لوکیشن ساختمان کلهری در گوگل مپ:
https://maps.app.goo.gl/MSEqHbuySS3GGNXg6
————————————————————

⚠️۵. همراه داشتن تلفن همراه، تبلت، لپتاپ، ساعت هوشمند، جزوه، کتاب، کیف و هر وسیله‌ای غیر از لوازم مورد نیاز در جلسۀ آزمون، ممنوع بوده و تخلف محسوب می‌شود.

⚠️۶. خارج کردن برگۀ سؤالات و پاسخنامه‌ها از جلسات آزمون ممنوع بوده و تخلف امتحانی محسوب می‌شود.

✅۷. امتحانات رأس ساعت مقرر در برنامه آغاز می‌شود و ضروری است دانشجویان محترم حداقل ۲۰ دقیقه قبل از شروع آزمون در محل حضور داشته باشند و دقیقا طبق شمارۀ صندلي اعلام شده، در محل خود استقرار یابند؛ شماره صندلی در هر آزمون تغيير خواهد كرد. عدم توجه دانشجو به شماره صندلي و يا تعويض آن، تخلف محسوب مي‌شود.

✅۸. تنها دانشجویانی که نام آنها در لیست صورتجلسۀ امتحانیِ نصب شده در محل آزمون وجود دارد (مشروط به ارائۀ کارت ورود به جلسۀ دارای مهر واحد امور شهریه) مجاز به شرکت در جلسه و امضای صورتجلسه خواهند بود.

⚠️۹. در صورت تأیید تخلف یا تقلب دانشجو توسط مدرس یا مراقب آزمون، دانشجوی متخلف به کمیتۀ انضباطی دانشگاه معرفی شده و برابر مقررات برخورد خواهد شد.
—————————————–
امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی 1402-1401 (ترم بهمن 1401) از تاریخ 12 تیر 1402 آغاز می‌شود و تا 30 تیر ادامه خواهد یافت.
—————————————-
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی
مؤسسه آموزش عالی هنر و اندیشۀ اسلامی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + چهار =