فهرست

فهرست

آیین پایانی نخستین جشنواره هنری ماه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش‌عالی هنر و اندیشه اسلامی، روز پنج‌شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ اختتامیه نخستین جشنواره هنری ماه، با حضور دانش‌آموزان برگزیده، گروهی از مدیران و معاونان پرورشی مدارس استان قم، مدیران و مسئولین سازمان‌های فرهنگی هنری استان، در سینما آیه برگزار شد.


در این مراسم پس از سخنان و گزارش آقای پیمان حیدری، دبیر جشنواره، از مراحل شکل‌گیری، فراخوان و آثار رسیده به دبیرخانه، گروه سرود ساقی کوثر، به اجرای سرود پرداخت.

پس از آن آقای محمدمهدی بهمنی، به نمایندگی از هیئت داوران، در خصوص داوری آثار و کیفیت آثار سخن گفت.


اشاره به تعداد قابل توجه آثار رسیده به دور اول جشنواره، تعدد آثار واجد شرایط تقدیر و سختی انتخاب بیست اثر برگزیده از میان آنان، از جمله محورهای کلام آقای بهمنی بود.

جلسه با سخنرانی آقای دکتر ابراهیم بازرگانی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی مؤسسه ادامه پیدا کرد و وی با اعلام در نظر گرفتن هدیه‌ای از طرف مؤسسه آموزش عالی هنر و اندیشه اسلامی برای برگزیدگان برتر، اعلام کرد هر کدام از دانش‌آموزان حائز رتبۀ اول جشنواره هنری ماه اگر در آینده بخواهند در مؤسسه آموزش عالی هنر و اندیشه اسلامی ادامه تحصیل دهند، از صددرصد تخفیف شهریۀ ثابت در طول دورۀ تحصیل خود برخوردار خواهند بود.


در ادامه با پخش نماهنگ معرفی برگزیدگان، اهدای جوایز و امضای یادبود جشنواره، جلسه به پایان رسید.

در این مراسم از بیست نفر برگزیدۀ نهایی جشنواره هنری ماه در چهاررتبه با اهدای کارت هدیۀ نقدی، لوح تقدیر، قاب هنری و بن تخفیف صددرصدی دوره‌های آموزشی مدرسه اسلامی هنر تقدیر به عمل آمد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + سه =